Przyjęcia weselne

Ślub to wyjątkowa chwila w życiu każdego człowieka.  Pomożemy Państwu sprawić, aby wyjątkowość tego dnia było czuć w każdej chwili – także przy stole.*****


Właśnie podjęli Państwo jedną z najważniejszych decyzji w swoim życiu, a jej konsekwencją jest zaplanowanie przyjęcia weselnego. Dołożymy wszelkich starań, aby ułatwić Państwu organizację przyjęcia i na każdym kroku służyć pomocą oraz swoim doświadczeniem. Nasz zespół jest doskonale zaznajomiony z etykietą panującą na przyjęciach okolicznościowych i wyczulony na indywidualny styl i gusta naszych klientów. Tego szczególnego dnia, podczas uroczystości weselnej oddajemy do Państwa dyspozycji dwupoziomową, klimatyzowaną salę o powierzchni 450 m2, która pozwala na zorganizowanie przyjęcia do 190 osób.
Na sali ustawiamy stoły dla gości i aranżujemy miejsce do tańczenia. Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami: florystami, kamerzystami oraz fotografami, a także animatorami dla dzieci, barmanami i innymi. Zaplecze gastronomiczne, którym dysponujemy oraz zespół kucharzy i kelnerów dba o to, aby zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa marzenia, dlatego dysponujemy także namiotem bankietowym, w którym organizujemy śluby w plenerze i przyjęcia weselne do 190 osób.

 

SUPER PROMOCJA NA PRZYJĘCIA WESELNE

LISTOPAD 2018/LUTY 2019